sobota, 18 Maj 2024

Responsywna rewolucja w Centrum Usług Internetowych


Szanowni Klienci

 

      Mamy przyjemność przedstawić nową usługę  rewolucyjnej platformy bankowości internetowej Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP) świadczoną za pośrednictwem Centrum Usług Internetowych Asseco Poland S.A.
Asseco CBP to usługi e-bankowości doskonale wpisujące się w potrzeby Klientów.
Dzięki wykorzystaniu Asseco CBP będą mieli państwo do dyspozycji najnowocześniejszą na rynku e-bankowość. Usługa ta to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej.

Nowoczesne podejście do projektowania wyglądu aplikacji  pozwala na używanie tego samego systemu na urządzeniach mobilnych: smartfon, tablet oraz desktop.

res1

Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika jest w pełni dostosowany do właściwości używanego ekranu. System automatycznie dostosowuje swój wygląd i funkcjonalności do urządzenia, z którego klient korzysta w danym momencie.


Pulpit z miniaplikacjami
     
Rozwiązanie def3000/CBP wyróżnia przede wszystkim innowacyjna koncepcja udostępniania funkcjonalności systemu dla klientów banku poprzez komponenty zwane miniaplikacjami, stanowiący obszar roboczy użytkownika

res2


Zastosowanie koncepcji miniaplikacji, umożliwia ścisłe dopasowanie wykorzystywanych funkcji systemu do potrzeb klienta.


 

Butik z miniaplikacjami

 

Miniaplikacje, jakie Bank zaoferuje Klientowi do samodzielnego wykorzystania, mogą być dostępne w formie Butiku z aplikacjami. W przypadku udostępnienia w Butiku dodatkowych w stosunku do domyślnych (narzuconych przez Bank) miniaplikacji, Klient ma możliwość wyboru z nich tych, które najlepiej trafiają w jego gust i potrzeby. Butik może zawierać dowolną ilość takich miniaplikacji.


res3


 

Logowanie do systemu

 

Po uruchomieniu systemu def3000/CBP wyświetlane jest okno autoryzacji:

res4


Logowanie odbywa się w trybie dwukrokowym (najpierw użytkownik wprowadza swój numer identyfikacyjny, potem dane uwierzytelniające).
Aby zalogować się do systemu należy w polu Numer Identyfikacyjny wprowadzić identyfikator użytkownika i użyć przycisku [DALEJ]. Bez względu na sposób wpisania numeru identyfikacyjnego (wielkimi czy małymi literami) system autentykacji zawsze rozpatruje tą wartość jako jednakową. Wpisywany numer identyfikacyjny jest zawsze prezentowany wielkimi literami. Po użyciu przycisku [DALEJ] wyświetlane jest okno służące do wprowadzenia kodu dostępu.